KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8214042
nr 821 4042
Ulla-Britt Hede
(f. 1946), Sverige
Blandteknik, Ulla-Britt Hede, plexifront, signerad, 92x73
Ulla-Britt Hede, svensk målare född i Stockholm 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:46:45
21/4 16:24:26
1.000 kr
22/4 19:41:45